Est
est eng

WOWW printsiibid

Pildid / WOWW logo clean
1. Kinnisvaras teenitakse raha ostuhetkel, mitte müües.

2. Tulemusi ei saa mõõta minutites ja päevades, vaid aastates ja dekaadides.

3. Laen on väga, väga ohtlik. Vahel kasulik, aga alati ohtlik – seda ei tohiks unustada.

4. Kõige olulisem investeerimise juures on, et tagatud oleks põhiosa säilimine. Alles seejärel saab tegeleda raha juurde kasvatamisega.

5. Elule annab mõtte teiste inimeste teenimine. Teiste teenimine on põhieesmärk. Kui teisi hästi teenida, siis kindlasti tekib kõrvalproduktina ka raha.

6. "Algaja mõistus" ehk shoshin põhimõte. See on Zen-budismi õpetusest pärinev konseptsioon, mis viitab avatud õppimisele, innukusele ja eelarvamuste vabale suhtumisele millegi õppimisel, just nagu laps või algaja – isegi, kui tegeleme mingis valdkonnas õppimisega edasijõudnud tasemel.

7. Investeerimises on kerge kaotada pea, uskuda meediat, unustada põhitõed. Tormata ostma, kui turg kuum, realiseerida varad, kui müüjad on paanikas. WOWW ei lähe vooluga kaasa. Varesed lendavad parves, kotkad üksinda.

8. Maine, hea nimi, positiivne aura – pikas perspektiivis on need palju olulisemad kui lühiajalised kasumid.

9. Investeerimine on rahulik, aeglane, stabiilne. Lühikeses perspektiivis ei midagi erutavat või põnevat. Kes tahab närvikõditavaid elamusi, võib minna näiteks langevarjuga hüppama või kasiinosse. Finantsspekulatsioon on samuti üks hasarttegevuse vorme, seda ei tasu segi ajada investeerimisega.

10. Alati, alati tuleb olla tänulik selle üle, mis meil on.

WOWW.com © 2021

est eng