Võrratu Bali - esmakordselt WOWW grupiost!

13.08.2019

Täna hommikul avaldas WOWW oma järjekorras 25nda Grupiostu Reisi, mis seekord pakub võimalust reisida jaanuaris Bali saarele.

Bali kohta on ilmselt kõik kusagilt midagi kuulnud, või siis ka ise käinud. Igaljuhul, lisan siia kolm mõtet juurde:

1. Talveperioodil on Balil väga mõnus - Eestis on sellel ajal külm, seal on aga parajalt soe ca 26...27 kraadi (nii õhk kui vesi). Kuigi Bali on aastaringne sihtkoht, siis talvel on seal vihmaperiood. See väljendub nii, et enamus päevast on sombune ja näiteks õhtul sajab vihma (suhteliselt etteprognoositaval ajal). Enamasti on aga vihmasajud varahommikuti, hilisõhtuti ja öösel. Aga see kõik on väga hea meile, põhjamaa inimestele, kuna terve päev ekvatoriaalset lauspäikest ei ole kindlasti see, mida meie nahk taluda suudaks. :)

2. Negatiivse poole pealt - Bali ei ole, vähemalt mitte kõikjal, enam selline hõredalt asustatud eksootiline saar nagu filmis "Eat, Pray, Love" üheksa aastat tagasi. Bali on nüüd palju populaarsem ja seda tasub arvestada. Samas, meie Bali reis on planeeritud talvel, kui saar ei ole Austraalia turistidest ülerahvastatud - nemad käivad saarel enda talve ajal, ehk siis kui meil on suvi!

3. Positiivse poole pealt - Bali lööb su pahviks! Igasmõttes - mine kohale ja küll sa ise näed. See on lihtsalt niivõrd huvitav ja mõnus koht - siin leidub kõigile põnevat avastamist. WOWW majutus on Nusa Dua kuurortis, mis on saare üks kõige ilusamate randade ja üks kõige nõutum kuurort - siit on ka logistiliselt hea väljasõite teha saarte teistesse osadesse.

Kõrvalpõikena märgin, et mõned päevad tagasi jõustus meil kiirelt Koh Chang paradiisisaare pakkumine 49/49 reisijale, mis on leitav siit.

Kes Balil käinud ei ole, kaaluge kindlasti Grupiostu Reisis osalemist!

Karolina

Reisikorraldaja
karolina@woww.com

Karolina

Reisikorraldaja
karolina@woww.com