Viimane Lombok, Indoneesia sel hooajal!

19.11.2019

Avaldasime täna selle hooaja viimase Lomboki grupiostu reisi pakkumise! Eelmised grupiostud Lombokile on kõik jõustunud ja seda väga kiiresti - jälgime põnevusega, kas jätkub huvilisi ka sellesse grupiostu.

35.WOWW grupiostu reis on identne eelmistega, ainuke erinevus on toimumise aeg - reis toimub märtsikuu keskpaigas. Eestis on sellel ajal veel pisut jahe kevad, kuid Lombokil on ilm mõnusalt soe, inimesed sõbralikud ja kõik vajalikud eeldused loodud mõnusaks puhkuseks ööbimisega kvaliteetses mereäärses 5* hotellis.

Viimane Koh Chang grupiostu reisi pakkumine kahjuks ei jõustunud. Kogusime küll 27 inimest, kuid minimaalselt vajasime 40 eelbroneerijat reisi jõustumiseks. Saime klientidelt tagasisidet, et lennuajad ei olnud kõige mugavamad ja paljudele ei meeldinud, sest tagasisõit algas hommikul, mis tähendas öist praamisõitu.

Igatahes katsume väärt tagasisidest õppust võtta ja rohkem selliste pakkumistega mitte välja tulla, kus lennuajad potentsiaalselt inimestele meelt mööda ei pruugi olla!

Selle nädala pakkumisega saad tutvuda siit.

 

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com