Ühe reisija lugu - Kaja aastavahetus WOWW-ga

11.07.2019

Kaja reisis eelmisel aastavahetusel esmakordselt WOWW grupiostuga Vietnami ja broneeris sellel aastal jällegi Mui Ne, Vietnami grupiostu jõulude ja aastavahetuse ajal. Mõtlesime, et küsime õige ühelt reisijalt, seekord Kajalt, mis ta reisist arvas ja mis ajendas teda uuesti grupiostus osalema...

Miks otsustasid aastavahetuseks reisile minna? 
Aastavahetus on ainus aeg aastas, kus saan omale Eestist eemalolekut lubada. Mulle meeldis väga mõte, et saan reisi ja aastavahetuse ühendada.

Mille poolest erineb Eestis veedetud aastavahetus mujal veedetuga?
WOWW reisiseltskonnaga aastavahetus hotelli restoranis oli üks parimaid ja ägedamaid pidusid, kus olen osalenud. Kuna kogu reisiseltskond elas samas hotellis, said kõik kes soovisid, ühineda, ja kõrvale ei jäetud kedagi. Suurepärarane programm, super söök ja toredad inimesed tegid sellest õhtust kordumatu ja täiesti erilise aastavahetuse! Kell 00.00 hüppas suurem osa inimestest meie reisiseltskonna juhtimisel peoriietega basseini ja tagasihoidlikud eestlased näitasid eeskuju, kuidas pidutseda. 

Miks soovitad aastvahetust võtta vastu reisil? 
Saate ühendada reisi ja teha oma aastavahetusest meeldejääv ja täiesti eriline sündmus, mida ei unusta. 

Mis tegi reisi teile tõeliselt eriliseks?
Minu jaoks kujunes see elumuutvaks reisiks, vahel tuleb sõita maailma otsa, et aru saada mida või keda oma ellu vajad. 

Suur aitäh Kaja, nende vastuste eest! Loodame, et Sul tuleb (kindlasti tuleb) jällegi väga tore aastavahetus eksootikas:).

PS. Olles näinud Kaja videot smokingus härradest ja pikkades õhuklietides daamidest hüppamas basseini, samal ajal lavalt kostumas elava muusikana tantsuremiks ABBA loost "Happy New Year" siis peab tõesti ütlema: WOWW, mis aastavahetus!

Kaisa Koppel

Reisikorraldaja
kaisa@woww.com

Kaisa Koppel

Reisikorraldaja
kaisa@woww.com