Türgi reis - nagu ei kunagi varem!

24.07.2019

22.WOWW Grupiostu Reis viib meid sedapuhku Beleki kuurorti Türgis. Kuna Türgi seondub enamuste jaoks ikkagi odava ja nõmeda sihtkohaga, siis võtsime eesmärgiks seda muljet muuta ja tuua tuhande eurose reisi hinna grupiostuloogikaga korraldades mõistlikusse suurusjärku, milleks sai siis 699 eurot! 

Türgi ei ole tegelikult halb sihtkoht - korraliku puhkuse eelduseks on lihtsalt justnimelt see tuhande eurone hinnatase nädalase reisi eest. Kui raatsida seda raha maksta, siis on Türgi VÄGA HEA sihtkoht.

Belek on Türgi kalleim ja parim kuurort, kus on peamiselt 5* luksushotellid, nagu ka meie valitud Orange County Belek hotell. Pakkumine on ultra kõik hinnas ja hotellil on oma privaatne mererand, mis on Türgis ikkagi suhteliselt haruldane (kallis) asjaolu.

Teeme siis nii, et unusta enda varasemad Türgi reisid ära, mis sa oled ostnud odavamalt kui tuhat eurot ning mõtle Türgist täiesti värskes ja uues võtmes ning süvene avatud suhtumisega meie Beleki pakkumisse oktoobri alguses:). Pakkumise leiad siit.

PS. Paar päeva tagasi jõustus meil 21.WOWW Grupiostu Reis, aastavahetus Abu Dhabis, seda pakkumist näed edaspidi meie arhiivist siit.

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com