Reisihuvilised säästsid kokku pool miljonit

09.04.2019

Lugu sellest, kuidas sajad eestlased on koondanud oma ostujõu ning säästnud puhkusereisidelt kokku vähemalt pool miljonit eurot.

Tänaseks on 650 eestlast kasutanud võimalust osta Grupiostu Reis. Grupiostu Reis tähendab nimelt seda, et grupiostu pakkumise sait (antud juhul WOWW.com) avaldab soojamaareisi pakkumise, näiteks Sansibarile, Tansaanias. Nüüd on teatud aja jooksul (näiteks nädala jooksul) vaja leida kokku 48 huvilist, et pakkumine jõustuks.

Kui huvilised on koos, makstakse ettemaksed lennufirmale ja hotellile ning reisipakkumine ongi jõustunud. Sellisel viisil korraldades puudub kliendil valikuvabadus reisi aja, sihtkoha ning hotelli osas, kuid vastutasuks on hind tavapärasest oluliselt atraktiivsem! Muide, lisaboonusena on WOWW reisid ka lahedad ja kvaliteetselt korraldatud (nagu näitavad Facebook reviews  antud hinnangud).

Kui arvestada, et seni toimunud 13nes Grupiostu Reisil on kokku ostetud reise pisut vähem kui 700 tuhande euro eest, ning võtta keskmiseks soodustuse määraks konservatiivselt 42%, siis on kokku säästetud julgelt üle 500 000 euro.

Soodsam hind tekib sellest, et korraldades Grupiostu Reisi ja saates ühte hotelli 3 x 48 inimest (kolm erinevat pakkumist), siis on hotell vägagi valmis soodsamaid tingimusi pakkuma. Sama loogika toimib ka lennufirmade puhul. Ütleme nii, et kui hotelli on tulemas ühe ostu raames kokku 144 inimest (kolmel reisil), siis on see ikkagi väga arvestatav ostusurve igale hotellile.

Toon siia kolm illustreerivat näidet seni jõustunud grupiostureisidest (rohkem näiteid meie blogis):
https://www.woww.com/kohchang
https://www.woww.com/sansibar
https://www.woww.com/taba

Telli kindlasti WOWW uudiskiri ja saad esimesena uutest Grupiostu Reisidest teada!
Liitu uudiskirjaga siin.

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com