Tuvusin oma tulevase abikaasa Kristianiga 2005. aasta suvel majanduslaagris. Järgnevatel aastatel käin mina kooli kõrvalt palgatööl ning Kristian arendab mitut väikeettevõtet, millest mõnda saadab ka edu, kuid raha kipub siiski alatasa märkamatult käest pudenema (investeeringud uutesse projektidesse, laenude tagasimaksed, järk-järgult koos tuludega suurenevad elamiskulud).

2011 suvel me abiellume, olles majanduslikus plaanis täiesti tüüpiline, väliselt edukas noorpaar, kelle reaalne netoväärtus on ümmargune null. Omame küll väikefirmade osalusi, ilusaid uusi autosid ja moodsat kodu, kuid tegelikkuses kuuluvad need kõik põhiosas pankadele. Selline fake elustiil on nagu reaalsust moonutav kõverpeegel ja hiilitsev negatiivne sisetunne muudkui kasvab...

Elumuutev otsus
5. augustil 2013, üheskoos teist pulma-aastapäeva tähistades, saab meie mõlema mõõt lõplikult täis, selline elu ei tundu absoluutselt WOWW! Asutame mehega 3 000 euroga investeerimisfirma Blond Finance OÜ (sama firma on hiljem WOWW.com Usaldusfondi asutajaks). Otsustatame jooksvalt maksta ära kõik laenud, piirata oluliselt elamiskulusid ning hakata teistele kuvandi loomise asemel elama iseendale. Kasinamast elustiilist tekib üllatavalt tugev positiivne energia. Seame eesmärgiks teenitud palgad ja kasumid pidevalt edasi paigutada läbi investeerimisfirma, igakuiselt algkapitaliga samas suurusjärgus.

Kolmest tuhandest saab 300 000
Investeerime keskmiselt 3 000 eurot kuus, kvaliteetsesse Eestis asuvasse kinnisvarasse (osalt remonti vajavad), mille omamisel on loota nii väärtuse kasvu, kui ka korralikku renditulu. Vähesel määral teenime kasumit ka kulla ja hõbeda hinnatõusult. Läbi tarmukate investeerimisotsuste (pidevalt soetatame neid kinnisvaraliike, mille turg on ostuhetkel leige) ja järjepidevate sissemaksete tegemise, saavutame kuue aasta resultaadiks 100x suurema summa, võrrelduna algkapitaliga. Jah, enamus sellest summast on küll meie endi sisse pandud, kuid siiski, lõpptulemus (kogumise ja tootluse kooslus) on jahmatavalt tore!

Mõteleme, et: "Oot...aga kui meie seda suutsime, siis...
...suudavad seda kindlasti ka väga paljud teised!" 100x kapitali suurendamine kuue aasta jooksul saabki meie kinnisideeks ja mantraks. Kui teha igakuiselt algkapitaliga samas suurusjärgus sissemakseid, siis on kuue aasta pärast tulemus sajakordne ja 20 aasta pärast lausa tuhandekordne (eeldusel, et tootlus on 10...12% aastas). Meid sütitab visioon, et finantsvabadus võiks tänapäeval olla saavutatav paljudele inimestele!

Haldustasudeta kinnisvarafond
Selleks, et meie visiooni saja- ja tuhandekordsest kapitali suurendamisest ellu viia, asutame WOWW.com Usaldusfondi – see on fond, millel puuduvad haldustasud ning mis motiveerib oma liikmeid regulaarseid sissemakseid teostama. Samuti asutame WOWW blogi, mis hakkab levitama mõtteviisi rahalisest vabadusest.

WOWW elu
Me kõik elame vaid korra (rangelt maiselt võttes), pole mõtet meie elu ja aega siin ilmas raisata, vaid elada hästi! Meie unistus on, et võimalikult paljud head inimesed Maailmas saaksid rahaliselt vabaks, et nad elaksid oma WOWW elu. Soovime, et inimestel oleks võimalus nautida ennast ja aja kulgu, tunda rahulolu oma finantsolukorrast ja olla täpselt need, kes iganes nad tõeliselt oma sisimas olla soovivad.
Pildid / WOWW dot