WOWW-l on tugev usk sellesse, et kui Sa soovid midagi ise saada, siis kõigepealt tuleb kõigile (paljudele) teistele anda seda mida nemad tahavad, näiteks hoolitseda oma partnerite heaolu eest. Kes soovib liialt palju Maailmalt esmalt endale kahmata, see jääb tõelisest andmisrõõmust ja kunagi hiljem ka järgnevast potentsiaalsest suuremast isiklikust kasust ilma – teiste teenimine viib Sind järgmiste, suuremate asjadeni.

Haldustasu 0%
WOWW fondi haldustasu on 0%, see jääb ka edaspidi nii. Ainus teenustasu, mis WOWW fondil on seni olnud, on edukustasu -25% juurdekasvult ning solidaarselt ka +25%, juhul, kui osaku hind peaks vähenema (ehk siis meie paneme selle omavahenditest juurde). Olles võtnud kokku kogu meie majasisese ja ka majavälise tarkuse ning tunnetanud aja jooksul läbi meie fondi eesmärke ja WOWW elu maailmavaadet, oleme jõudnud sellisele otsusele:

Alates 03.09.2021 on senine edukustasu 25% asendatud edukustasu määraga 10%
Mul on fondijuhina suur rõõm anda teada, et edukustasu vähendamine seniselt 25-lt protsendilt 10-ne protsenini jõustus eile õhtul kell 18:00. Oleme asja mitmete kuude jooksul põhjalikult läbi mõelnud ja usume, et üks kümnendik juurdekasvult on WOWW jaoks täpselt see õige proportsioon, kuidas on kõige paremal viisil tagatud meie fondi partnerite isiklikud huvid, WOWW fondi kollektiivsed huvid ja avatud on ka parimate kasvuvõimaluste potentsiaal WOWW ärimudeli jaoks pikemas plaanis. 

WOWW fondi unikaalsus
Kui süveneda erinevate fondide teenustasudesse, siis ei ole raske märgata, et tingimused ja teenustasude määrad on valdavalt üldse mitte kliendisõbralikud. WOWW missiooniks on, et meie kehtestatud madalad teenustasu määrad aitaksid genereerida tootlusnumbrid, mis meie partneritel tulevikus silmad särama panevad. Hetkel on meie fond tootluste võrdlemiseks veel liiga noor, kuid aeg läheb kindlasti kiiresti (nagu alati) ja põnevad ajad on meid ees ootamas!

WOWW elu = 0% haldustasu + 10% edukustasu
Kokkuvõtteks, WOWW.com on haldustasudeta fond, mis võtab kinnisvara fondi juhtimise eest edukustasu 1/10 juurdekasvavalt summalt, mis on automaatselt juba WOWW raha (osaku) hetkeväärtusesse (meie kodulehel kuvatud) sisse arvutatud. Haldustasud 0% ja edukustasu 10% on kombinatsioon, mis peaks võimalikult paljudel inimestel võimaldama nautida finantsvabadust, et nad saaksid elada oma WOWW elu.

Kõik on uus septembrikuus - toredat tarkusekuu jätku!
Pildid / WOWW dot