Miks WOWW?

Järgnevalt kirjutame mõne sõnaga, miks me usume, et WOWW on parim koht puhkusereisi ostmiseks, juhul, kui Sulle meie pakkumine sobib!

1. Hind
Kui WOWW pakkumise avaldab, siis on see umbes 30% turuhinnast soodsam. Turuhinna all mõtleme me hinda suurte reisikorraldajate juures ja hinda, mida inimene saab ise reisi broneerides - kasutades hotelli- ja lennubroneerimise saite. Põhjus, miks WOWW saab pakkuda tarbijale soodsamat hinda, seisneb valikuvabaduse piiramises - meil on korraga müügil ainult üks sihtkoht, kindlatel kuupäevadel ja kindlasse hotelli. Ühesõnaga - valik on piiratud, kuid hind on hea!

Pane tähele, et kui broneerid reisi ise, siis pead hinna sisse arvestama ka transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama. Tihtilugu hindavad inimesed reisi broneerides neid kulusid tegelikest väiksemaks. Näiteks planeeritakse algselt hoida kulusid kokku ja liikuda ühistranspordiga, kuid kohale jõudes eelistatakse siiski mugavamat taksot või siis lisanduvad lihtsalt ettenägematud kulud.

2. Reisikorraldaja tagatis
Kuna WOWW.com liigitub seaduse mõistes pakettreisi korraldajaks, siis peab meil olema täidetud üleeuroopaline tagatisnõue. Kõik meie reisid on tagatud 100% ulatuses - täpselt niipalju, kui oleme kogunud ettemakseid veel toimunud reiside eest, täpselt sama palju on meil hoiustatud deposiidile raha kindlustusandja juures. Meie hetketagatis on leitav siit. 2019/2020 talvehooajal kujuneb WOWW tagatise suuruseks umbes 600 000 eurot.

Ei saa lõplikult välistada, et mõni turul tegutsev reisikorraldaja võib esitada Tarbijakaitseametile manipuleeritud andmeid, st näidata ettemakseid ajaliselt nihkes, et vältida tagatise liiga suureks kuhjumist (majanduslikult on kulukas suurt tagatist teenindada). WOWW.com ei saa andmeid manipuleerida kahel põhjusel - esiteks eetilistel kaalutlustel kuid teiseks, isegi, kui me sooviks tegutseda ebaausalt, siis meie süsteem on 100% online´is jälgitav ja seega kõigile osapooltele 100% aus ja läbipaistev!

NB! Ostes reisi ise otse online portaale kasutades, puudub Sul Tarbijakaitseameti tagatis.

3. Klienditeeninduslik suhtumine
Meil on väga klienditeeninduslik suhtumine, osta meilt reis ja veendu ise! Kuna enese kiitmine ei mõju tavaliselt väga veenvalt, siis toome siin argumendiks seniste reisijate tagasiside. Meie Facebooki lehele on kirjutatud palju toredaid kommentaare (loe neid siit), ning paarkümmend reisijat on andnud meie teenusele oma hinnangu. Uhkusega võime öelda, et WOWW.com keskmine hinne on "5.0 out of 5".
Pildid / - Facebook rating
WOWW.com © 2019