Meie lugu

Algus
WOWW.com algus on tagasihoidlik - WOWW asutaja, ettevõtja Kristjan Kuutok, alustas reisiprojekti hobikorras, oma lõbuks. See ei olnud mõledud n-ö päris firmana, vaid pigem tehtud põhitöö kõrvalt (Kristjani põhitööks oli finantsettevõte).

Kõik sai alguse 2017. aasta alguses, kui Kristjan astus sisse ühte Eesti reisibürosse ja soovis osta perele puhkusereisi. Kristjan palus reisikonsultandil pakkuda reisi ükskõik kuhu ja ükskõik millal, eeldusel, et oleks lihtsalt tavapärasest pisut parem pakkumine. Suur oli Kristjani pettumus, kui ühe hea pakkumise asemel oli laual lõpuks ikkagi kümme tavalist pakkumist - kümme erinevat sihtkohta, igaühes mitukümmend erinevat hotelli...

WOWW.com sündiski lihtsast ideest: miks ei võiks puhkusereise pakkuda pisut soodsamalt, kui tarbija on nõus vastutasuks olema paindlik reisi aja, sihtkoha ja ka hotelli osas. Kui koondada inimeste ostujõud ühele pakkumisele, siis peaks ju olema võimalik rääkida läbi lennufirmade ja hotellidega paremate tingimuste (hinna) osas?

WOWW.com alustas grupiostude korraldamist 2017. aasta juuli alguses. Esimene grupiost jõustus 10.07.2017, mida loeme ka WOWW sünnipäevaks. Esimesel reisil osales 44 reisijat ning sihtkohaks oli Vietnam. Reisipakkumine on seniajani meie arhiivist leitav siit.
Pildid / - Sea Links töötaja
Esimene grupiostu reis Vietnami - WOWW.com asutaja nelja-aastane tütar Isabel koos hotelli Sea Links City töötajaga

Areng
Esimesel hooajal korraldasime kokku neli grupiostu, mis kõik jõustusid. Teisel hooajal jõustus kokku üheksa grupiostu. Kui kõik need üheksas grupiostus osalejat, pisut alla 500 reisija, kutsusid ka oma sõbrad järgmise hooaja grupiostudes osalema, oli selge, et tuleb otsustada, kas algselt hobikorras tehtud projekt kasvatada n-ö päris firmaks või jäädagi väikesele seltskonnale grupioste korraldama.

Otsustasime, et kuna kliendid võtsid meie reisid niivõrd hästi vastu, hakkame firmat sihipäraselt arendama. Suurendasime lendude arvu ning sellest peale sai alguse kiire kasv.
Pildid / - Taba reis
Egiptuse grupiost WIZZ Airi lennukiga - kuna meie reisijad moodustasid enamuse reisijatest, siis tekkis tšarterlennu tunne

Nimi WOWW
2017. aastal suvel olime alustanud kaubamärgi OSSA.ee alt. Kuna aga üha selgem oli, et varsti soovime korraldada reise ka algusega Helsingist (ja tulevikus mujaltki), siis otsustasime 2018. aasta lõpus, et uueks ärinimeks saab WOWW.com. Kuna varasem nimi "OSSA" tähendab eesti keeles "WOWW", siis olime nimevahetusega väga rahul ja uue nime üle igati uhked!
Pildid / - Tourest 2019 suur
Turismimess Tourest 2019 oli WOWW jaoks igati edukas - ületasime kõik ootused

Kes me oleme?
Oleme grupp noori inimesi, keda ühendab kirg parima hinna-kvaliteedi suhtega puhkusereiside vastu. Kõrge kliendirahulolu on meie jaoks südameasi. Kõik meie tiimiliikmed on nutikad, toredad ja lõbusad inimesed!
Pildid / - WOWW tiim 6
WOWW tiim 2019. aasta suvel meie kontoris Tallinnas

Numbrid
Kuigi alustasime tasa ja targu, oleme siiski 2019. aastal jõudmas aastakäibeni 1 miljon eurot. Usume, et see näitab meie äriplaani ja tiimi tugevust.
Pildid / - WOWW numbrid
WOWW.com © 2019