EE US

Mattias Naan

Mattias Naan - WOWW fondi uus partner
Fondijuht Kristian osales meeleolukal kohtumisel, kus eesmärgiks polnud ei midagi vähemat ega rohkemat, kui panna alus teekonnale, mille tulemusena saaks koomik Mattias Naan rahaliselt vabaks ja pikemas perspektiivis miljonäriks. Kuna Mattias on enda kirjelduse järgi pro financial idiot (näiteks on selline info tema sotsiaalmeedia kontol: kapatu), siis on tema majanduslikult ree peale tõmbamine paras katsumus. Põnev ja meeleolukas pealekauba.

26ndal oktoobril leidis aset WOWW tulevaste partnerite esimene kohtumine, mille tulemusega saime Mattiase fondiga liidetud ja esimese sissemakse kokku lepitud. Edaspidi on vahetevahel plaanis jälle kohtuda, et fondi kulg, Mattiase rahasjad ja muud Maailma teemad värske pilguga üle vaadata.

Kas Mattias saab rahaliselt vabaks?
Seda me tegelikult praegu veel ei tea. Fondijuht Kristiani motivatsioon on kõrge, kuid see teekond - järjepidev säästmine ja investeerimine, on võrdlemisi üksluine sellise värvika inimese jaoks nagu Mattias Naan. Mattias on täna suhteliselt rahakauge, aga me proovime vähehaaval temasse kavalalt mõningast rahatarkust süstida.

Video kohtumisest avaldame mõne aja pärast WOWW kodulehel ja ka meie YouTube kanalil.
Pildid / Naan vs Kuutok
Fondijuht Kristian Kuutok & WOWW partner #18 Mattias Naan rahaasju arutamas

On see päriselu või nali?
Selge on see, et kui Mattias Naan juba mängus on, siis täiesti tõsiseks jääda ei õnnestu kellelgi. Sellegipoolest on tegu reaalse fondijuhi ja fondi partneri vahelise kohtumisega ja ükski lause sellest ei ole väljamõeldis ega lavastus.

WOWW.com © 2021
Pildid / woww dot

EE US