Lombok, Indoneesia grupiost novembris ja detsembris!

03.06.2019

Ilusat suvist ja päikselist töönädala algust kõigile reisihuvilistele!

Just praegu tulime välja oma uue Grupiostu Reisiga, mis viib meid seekord Balist idas asuvale Lomboki saarele. Maandume lennukiga Balile ning liigume edasi spetesiaalselt meie grupile tellitud kiirpaadiga (põhimõtteliselt suur merekaater, mis on seal populaarne ja optimaalne turistide sõidutamise vahend) imeilusasse Senggigi piirkonda Lomboki saarel!

Lombokil on vapustavalt tore olemine: lähedal on Gili saared (sinna on soodne sõita paatidega), praamiga saab minna Balile vaatamisväärsustega tutvuma jne. Lomboki Sheratoni hotell on ka kindlasti üks eelis pluss selle reisi puhul - hotell asub saare kaunimate randade piirkonnas ja on igati kõrgel tasemel (5*).

Põhjus, miks valisime sihtkohaks Lomboki, mitte Bali - selle taga on selline kaalutlus, et olles mõlemas käinud ja rääkinud paljude inimestega, siis Lombok tundub tänasel päeval lihtsalt rohkem WOWW! Põhjusi on mitmeid, aga ilmselt on peamiselt asi selles, et Bali on viimasel ajal pisut liiga ülerahvastatud...

Juhul kui leiame vähemalt 10 huvilist, siis toimuvad reisi raames ka WOWW Joogatunnid (kokku 10x)! Joogat viib läbi Eestist kaasa sõitev tore ja pädev joogaõpetaja. Kui oled joogatundidest huvitatud, siis väljenda seda huvi tehes linnuke vastavasse lahtrisse reisi tellides.

Igaljuhul on Lombok tõeline Indoneesia paradiis. Uurige siis pakkumist ja kellele Indoneesia põnev tundub, tulge kindlasti WOWW-ga kaasa!

PS. Kui tahad olla WOWW Grupiostu Reisidega kursis, siis parim viis selleks on liituda uudiskirjaga siin.

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com