Minu, kui fondijuhi ja investori käest küsitakse tihti küll erineva sõnastusega, kuid sisult väga saraseid küsimusi raha paigutamise kohta. Seepärast tekkis mõte teha videosari, mis püüaks neile küsimustele vastata. 
Videote vaatamiseks kliki postituse pildil!

Hetkel avaldasime kolm esimest videot kümneosalisest sarjast. Esimeses kolmes videos püüan natukene avada investeerimistemaatikat üldiselt, näiteks mis asi on üldse aktsia, kuhu liigitada krüptovaradesse investeerimist, kuidas investeerimist efektiivselt alustada jne.

Videod on tehtud "ausal" meetodil sellesmõttes, et kusagilt lõigatud (monteeritud) ei ole. Ma olen lihtsalt järjest rääkinud need mõtted läbi, mis teemaga pähe tulevad ja nii kuidas purki sai, nii täpselt jäigi. Ehk siis täpselt samamoodi, nagu Sa istuksid tuttava investeerimisspetsialisti või fondijuhiga kohvikus maha, küsiksid talt küsimuse ja tema siis vastaks 10 minuti jooksul, mis ta antud teemal arvab...

Meie esimesest kolmest videost saad muuhulgas vastused küsimustele:

  • Millised on minu arvates need kümme varaklassi, mis Sind pikaajaliste investeerimiseesmärgide täitmisele lähemale ei vii?
  • Millist kahte varaklassi pean mina (ja paljud teised) kõige paremaks investeeringuks?
  • Mis on investeerimise kõige tähtsam eesmärk?
  • Kuidas suhtuda raha välja laenamisse?
  • Üks naljakas äriline seikluslugu koroonaeelsest Maailmast.
  • Palju muud põnevat.

Jõudu Sulle sel toredal teekonnal rahalise vabaduse suunas liikumisel, Sinu WOWW elu on tegelemist väärt!
Pildid / WOWW dot