Jõulud ja aastavahetus eksootikas!

07.07.2019

Vahepeal jõustunud Indoneesia pakkumise (19.WOWW grupiost) leiad edaspidi meie arhiivist siit.

Nüüd aga oleme avaldanud kauaoodatud jõulude ja aastavahetuse grupiostu! Sihtkohaks on Mui Ne, mida julgeme kindlasti soovitada - meil käisid ka eelmisel aastavahetusel seal grupiostu raames reisijad ja neile igatahes meeldis reis igati!

Kui rääkida "halbade ja heade" uudiste stiilis, siis halb uudis on see, et lend läheb 24ndal peale keskpäeva Tallinnast välja (kõigile huvilistele ei pruugi see variant sobida) ja ümberistumine on pikem kui WOWW grupiostudel tavaliselt, see vältab 9 tundi. Põhjus on selles, et Maailmas on päris palju inimesi, kes tahavad lennata täpselt samal perioodil aastas ja see teebki kogu asja keeruliseks - tuleb hoida pisut paindlikku suhtumist!

Hea uudis on aga see, et hotellis toimub meeleolukas Vana-aasta õhtu gala, mis on hinnalt väike ja sisult suur ning hotell on Vietnami kohta kindlasti väga vinge! Majutusel on küll 4*, kuid Vietnamis ei olegi kombeks tavajuhtudel hotellidele üle 4* määrata. Igaljuhul on hotell oma privaatrannaga, klientide poolt hea tagasisidega ja eksootilise riigi kohta igati kvaliteetne!

Võtke siis momendiks aeg maha siin kiirel kesksuvel ja tehke korraks ka juba aastalõpu plaane, siis on teil hiljem ehk põhjust end ettenägelikuse eest kiita:).

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com