Isiklikust kogemusest - Hilton Hurghada Resort

09.09.2019

Kuna oleme seekordse Grupiostu Reisi korraldanud Hilton Hurghada Resort 5* hotelli, siis on mul tore tõdeda, et olen seal ise juhuslikult pisut üle pooleteise aasta tagasi perega puhanud. Kasutan võimalust ja jagan mõned mõtted oma subjektiivsest kogemusest.

Esiteks pean ütlema, et hotell mulle väga meeldis. Kohalikud rääkisid, et Hiltonil on Hurghadas kolm hotelli ja kaks neist ei ole väga tasemel, Hurghada Resort neist siis parim. Minule isiklikult avaldas muljet peamiselt kolm asja: teenindajate sõbralik suhtumine, maitsvad söögid ja meelelahutusprogrammid.

Egiptus on egiptus ja mul pole sinna reisides kunagi ülemäära kõrged ootused aga too reis suutis meid tõesti postitiivselt üllatada. Nagu piltidelt näha, siis on hotellil ka ilus territoorium. Kuna meie tookordne reis kattis ka 24. veebruarit, siis panimegi lipuheiskamise asemel oma särgid palmi tüve ümber...kohalikel oli nalja kui palju! Peamiselt ei suutnud nad aru saada, kuidas 1,3 miljonit inimest saavad moodustada riigi ja kuidas on võimalik elada kusagil, kus sajab lund.

Negatiivse poole pealt ei oskagi kohe midagi öelda...ehk asukoht? Kuna Hurghada keskusesse pidi taksoga sõitma. Aga ma ei ole selles ülemäära kindel, mis asukoht millisest parem on. Samuti vajaksid osad toad remonti - aga nii see Egiptus juba on. Õnneks personali lahkus kompenseeris puudujääke olmes.

Antud hotelli võib soovitada nii lastega peredele kui ka lasteta puhkajatele. Nii kuidas meie seda nägime, olid mõlemad variandid väga hästi teenindatud.

Kes veebruaris pisut pruuniks tahab saada, võtke pakkumisest osa!

Vaata HILTON HURGHADA, Egiptuse luksuslik puhkus 5* pakkumist SIIT!

PS. Vahepeal on jõustunud 28. WOWW Grupiostu Reis Balile, mille võib edaspidi leida siit.

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com