Imeline Lombok Indoneesias!

01.10.2019

Kuna mõned reisihuvilised jäid eelmisest Lomboki pakkumisest ilma, siis avaldasime täna varahommikul uue Lombok, Indoneesia pakkumise.

31. WOWW Grupiostu Reis viib meid Bali kõrval asuvale Lomboki saarele Indoneesias. Hotell asub imekaunil rannal ning on väga hea tagasisidega. Grupiostu meetodil oleme hinna saanud tuua 1179 euroni, mis meie arvates on igati konkurentsivõimeline pakkumine!

Lombokit kiidetakse just seetõttu, et saart võib pidada suurte inimmasside poolt veel avastamata sihtkohaks, umbes nagu Bali oli a´la 20 aastat tagasi. Kindlasti on Lombokil vähem näha ja teha kui Balil (küll aga saab külastada kõrval asuvat Bali praamiga), kuid see sobib väga hästi reisijale, kel meeldib õdus ja hubaselt eksootiline olemine - väikesed maaillised teed mägedes, mida rolleriga avastada, sõbralikud kohalikud, imelised rannad jne. Eelbroneeringu troopilisele ja võluvale Lomboki saarele saate teha SIIT!

Nädal aega tagasi, eelmisel teisipäeval jõustus ka meie Sansibari Grupiostu Reisi pakkumine ja seda juba esimese päeva õhtuks. Pakkumine on edaspidi leitav meie arhiivist siit.

Karolina Pariots

Reisikorraldaja
karolina@woww.com

Karolina Pariots

Reisikorraldaja
karolina@woww.com