Imeilus Kamala Beach, Phuket 5* hotellis

26.11.2019

Meie eelmise nädala pakkumine märtsikuus Lomboki saarele Indoneesias jõustus nagu niuhti! Edaspidi saab jõustunud pakkumist vaadata meie arhiivist siit.

Nüüd aga jätkame Kagu-Aasiaga (kuna seal on niivõrd hea) ning pakume teile mõtlemisaineks 5* hotelli Kamala Beachil Phuketi poolsaarel Tais! Hotell ei asu küll otse merekaldal, 300m on vahel, kuid Phuketil on mereäärsed hotellid niivõrd kallid, et see pole meie arvates otstarbekas valik. Pealegi on Phuketis enamus rannad avalikud rannad, seega on igati WOWW  kohe ranna lähedal elada.

Meie 36. WOWW grupiostu majutuseks on Swissôtel Suites Phuket Kamala Beach 5*, kus ööbimine on broneeritud koos hommikusöökidega ühe magamistoaga deluxe-sviiti. Kuna Kamala Beach on Phuketis üks ilusamaid sihtkohti ja luksushotellide piirkondi, siis usume, et meie pakutava 1099 eurose hinna eest on tegu igal juhul väärt reisiga!

Hotellis peetakse väga lugu ka väikestest külalistest. Broneerides reisi koos lastega, saate spetsiaalselt peredele mõeldud deluxe-sviidi, kus on äge narivoodi ja mänguasjad. Samuti on hotellis eraldi laste-maailm, kus tegevust pisikestele jätkub.

Pakkumine on leitav siit.

 

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

Vastutav reisikorraldaja
kristjan@woww.com