Pisut peale seda, kui WOWW grupiostu reisid tähistas oma kolmandat sünnipäeva, algas ülemaailmne koroonakriis. Kohe alguses oli meie jaoks selge, et niisama lihtsalt ja ruttu see lugu ei lähe, vähemalt turismi jaoks mitte. Koondasime raske südamega palgalised töötajad ja valmistusime halvimaks...

Tõime ka õnnelikult Eestisse tagasi 450 reisijat erinevaist Maailma paigust – sellega läks kõik hästi! Siinkohal meenutame sooja südamega oma häid partnereid, eriti Turkish Airlines´i.

Grupiostu reiside korraldamisega tegime väikese Eesti turismimaastikul arvestatavaid tegusid – WOWW oli kõige kiiremini kasvav reisikorraldaja. Neljandal tegevusaastal liikusime käibegraafikus üle kolme miljoni euro müügitulu aastas...kuni koroonakriisini muidugi. Nüüd oleme aga reisiärile lõplikult joone alla tõmmanud.

Hakkasime siis vaikselt nuputama, mida endile ja teistele kasulikku me WOWW-ga edasi võiks ette võtta. 2020. aasta kesksuvel tabaski äkitselt selline Heureka moment – tuleks luua kinnisvarafond, peamiselt kahel põhjusel:

  • Raha tuleb rahasüsteemi koguaeg juurde, vaja oleks seda tulutoovatesse varadesse investeerida, investeerimishuvi on suur. Kinnisvara on kaalutletult parim valik.
  • Üksinda kinnisvarasse investeerida ei ole kuigi efektiivne. Grupiviisiliselt seda teha, tundub aga vägagi asjalik mõte.

Hakkasime suve lõpus fondi loomist ette valmistama. Otsustasime võtta kasutusele WOWW.com kaubamärgi, kuna see inspireeris meie spirituaalset juhtmõtet – Saa miljonäriks. Ela oma WOWW elu. "WOWW elu" all ei pea me silmas mingit popkultuurilist eksitavat klišeed miljonäri elustiilist, kus raha arutu kulutamine on otsetee õnneliku ja rahuldustpakkuva eluni.

Peame silmas hoopis sellist vaikset aga tugevat kindlustunnet ja rahulikku meelt sellest, et Sul on säästetud ja investeeritud tuleviku heaks. Kui Sul on kümne aastapalga jagu investeeringuid, siis Sa ei pea muretsema järgmise kvartali toimetuleku pärast. See ongi WOWW elu – elada nii, kuidas Sina täpselt hetkel soovid.

WOWW fondi asutajad on alates 2013. aastast alates edukalt pidanud investeerimisfirmat Blond Finance OÜ, mis nüüd ongi WOWW.com Usaldusfondi fondivalitsejaks (asutajaks sisuliselt). Kuna investeerimistegevus on olnud tulus ja WOWW.com äri on olnud tore (aga kahjuks mitte eriti tulus), siis on ideaalne need kaks puzzle tükki omavahel liita, et saaks kokku üks kihvt ja tulutoov tervik.

Vouloir, c'est pouvoir!