5 põhjust miks külastada Kosi saart

08.04.2019

Hea reisihuviline! Pakume septembriks suurepärase hinnaga puhkust väiksel ja hubasel Kosi saarel. Miks aga seda Vana-Kreeka arsti Hippokratese sünnikohta külastama peaks? Toome välja 5 põhjust, miks broneerida Kosi reis juba täna!

  1. Imeilusad kuldsed rannad - Kosi rannad on kreeka saarte ühed ilusaimad. Kuldne liiv ja kristallselge sinine vesi ei jäta kedagi külmaks. Keskmine veetemperatuur on septembris 25 ºC, mis on veemõnude nautimiseks lihtsalt suurepärane.
  2. Väga head tingimused veespordi harrastamiseks – fantastilisi veespordikeskusi, kus saab tegelda purjelauasõidu, lohesurfi, skuutrisõidu, purjetamise jms, asub üle terve saare. Kui oled veespordihuviline, siis sa lihtsalt pead Kosi külastama.
  3. Kosi linn – kindlasti külastamist väärt! Lisaks atraktiivsele ööelule on sel linnal palju pakkuda ka kultuurihuvilisele külastajale. Kujutle rooma tänavamosaiike, ajaloolist kalasadamat ja iidseid arhitektuurilisi pärle. Jahisadama juures leidub palju mõnusaid kohvikuid, kus nautida head toitu ja võtta pokaalike kohalikku veini olles ümbritsetud luksusjahtidest.
  4. Jalgrattasõit – Kreekas on üldiselt keeruline leida jalgrattasõiduks sobilikke kohti, kuid Kos on kindlasti üks nendest. Seal leidub ohtralt jalgrattateid ka väljaspool linnu ning jalgrataste parkimisvõimalusi on üle kogu saare. Jalgrattaga liiklemine on Kosil väga populaarne ja üks mõnusamaid võimalusi saare avastamiseks.
  5. Ebrose termid – kuumaveeallikad, mis asuvad saare lõunarannikul. Seal saab ujuda nii rannavees kui väikses järves, mis on täidetud 30 kuni 50°C termaalveega. See on kasulik erinevate nahahaiguste, reuma ja ka artriidi korral. Randa on võimalik sõita ka eesli seljas, mis on kindlasti põnev kogemus.

Loomulikult ei saa manimata jätta, et samal ajal kui Eestis puhuvad tõenäoliselt juba sügistuuled ja välja minnes ei tohiks vihmavarju maha unustada, on Kosi saarel keskmine õhutemperatuur 25°C ja maha ei tohiks unustada hoopis päikeseprille.

Pakkumist näed siit www.woww.com

Telli kindlasti WOWW uudiskiri, et saada esimesena teada ägedatest Grupiostu Reisi pakkumistest. Liitu uudiskirjaga siin.

WOWW.com reisikorraldus

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com