249€ HINNAGA GRUPIOST KRABI, TAI 5* - 5000 INIMESELE!

01.04.2019

Meie 1.aprillil sotsiaalmeedias avaldatud uudis, mis pälvis ka päris palju tähelepanu:

WOWW.com
on seni korraldanud grupioste umbes 50 liikmelistele gruppidele Sansibarile, Taisse, Vietnami, Egiptusesse. Hinnad on meie grupiostudel olnud 5* reiside puhul kusagil 1100...1200 euro kandis (eksootiliste sihtkohtade puhul).

Kuigi meie senised grupiostudes osalejad on jäänud väga rahule (tuginedes tagasisidele, sh Facebook reviews), soovivad inimesed alati saada nii head pakkumist, kui vähegi võimalik!

Seepärast, mõeldes oma klientide peale, otsustasime, et aeg on küps korraldamaks Eesti kontekstis midagi täiesti enneolematut! Paneme peagi kokku 100x suurema grupi kui seni, st umbes 5000 eestlast ühes grupiostus. Põhjus, miks nii mastaapset grupiostu korraldada soovime - kuna soovime pakkuda kahenädalast Krabi, Tai 5* reisi hinnaga 249 eurot!

Kuna nii suure hinnasoodustuse saamiseks ei piisa ainult tarbijate ostujõu koondamisest grupiostu kaudu, siis oleme lisaks mõelnud välja ka täiendava kava, kuidas 5000 reisija grupiostu toetada:
- Oleme pöörunud hetkel alles loomisjärgus oleva valitsuskoalitsiooni poole ettepanekuga, jätta planeeritud uus alkoholiaktsiisi tõus (mida viimati tõesteti 70% ulatuses) tegemata, ning säästetud rahast (osa inimesi jätab ostud Lätti viimata) suunatakse väike osa ka WOWW grupiostu osaliseks doteerimiseks (Tervise Arengu Instituudi reisisoovitusele tuginedes).

Tänaseks on koalitsioonipartnerid andnud põhimõttelise nõusoleku, nüüd jääb üle veel loota, et nad ikka valitsusse saavad sellisel kujul, ning, et nad ka sõna peavad!:)

PS. Telli kindlasti WOWW uudiskiri ja saad esimesena uutest grupiostudest teada. Liitu uudiskirjaga siin.

Ilusat aprilli algust!
WOWW.com grupiostud / www.woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com