12. WOWW grupiost - Koolivaheaja 5* reis Steigenberger Taba!

07.02.2019

Täna varahommikul avasime uue Grupiostu Reisi pakkumise: Luksusliku kõik hinnas 5* puhkuse Taba kuurortis, Egiptuses (Egiptuse-Iisraeli piiril). Seekord lähem sihtkoht ja lühem planeerimise aeg - reis leiab aset juba kahe ja poole nädala pärast!

Reis toimub koolivaheaja nädalal (25.veebruar algusega), esmaspäevast esmaspäevani. Reis on broneeritud lennuga läbi Riia. Kuna koolivaheaeg on väga menukas aeg ning veebruari lõpp on üldse talvepuhkuseks igati mõnus aeg, siis on kõik lennukid Tallinnas kas hõivatud, või siis väga kallid. Seepärast otsustasime reisi läbi Riia korraldada (väikese boonusena on lennuaeg Riiast lühem, kui Tallinnast).

Mugavamaks kohalejõudmiseks on meil tellitud ka Hansabussi suur ja mugav reisibuss, mis viib soovijad 19 EUR lisatasu eest (inimese kohta) Riia lennujaama ja toob pärast reisi lõppemist ka Tallinnasse tagasi.

Riiast lendame siis Wizz Air Airbus A320-ga Iisraeli Ovda lennuväljale, mis on Taba kuurortile võrdlemisi lähedal. Iisraeli sisenemine ning Egiptuse piiri ületamine on Eesti kodanikele ja konkreetse hotelli külalistele täiesti ilma (viisa)tasudeta (me ei saa küll võtta vastutust, kui riik muudab sisenemise tingimusi). Viisatasu vabastus on iseenesest kasulik asi, kuna Egiptuse viisa kahele maksaks tavajuhul 54 USD-i...

Taba kuurorti ja Steigenberger Taba Hotel and Nelson Village hotelli valisime seetõttu, et Egiptuses on super kliima (lähedastest sihtkohtadest), aga samas Sharmi või Hurgadasse ei tõmba...

WOWW meeskonna arvates on see reis aga igati väärt pakkumine, kuna meie hinnangul on sellise kvaliteediga reisi tavahind veebruari viimasel nädalal julgelt üle tuhande euro inimese kohta! :) Meie hind 549 EUR peaks vähemalt mõtlemisainet pakkuma.

Lisaküsimuste korral helistage või meilige kindlasti. Ilusat lumerohke talve jätku!

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com