EE US

100x kuue aastaga

WOWW mantra
Oletame, et Sa alustad investeerimist 300 euroga. Oletame, et Sa oled tubli ja investeerid iga kuu 300 eurot. Oletame, et Sa investeerid selle kuhugi, kus Sa saad sellele rahale järjepidevalt ja jätkusuutlikult 10,04% aastas tootlust. Sellisel juhul on Sul kuus aastat hiljem täpselt 100x rohkem raha – 30 000 eurot.

Soovid rohkem?
Oletame, et Sa oled väga tubli ja Sa jätkad igakuist investeerimist, kokku 20 aastase perioodi vältel. Oletame, et see koht kuhu Sa investeerid on ka väga tubli ning kogu perioodi keskmiseks aastaseks tootluseks kujuneb 12,01% (inflatsioon võib ju oluliselt kiireneda ka, arvestades moodsate aegade rahatrükke). Sellisel juhul on tulemuseks algkapitali suurendamine 1000x, ehk siis oled nüüd õnnelik 300 000 euro omanik. Selline on liitintressi maagiline jõud koostöös imetlusväärselt järjepideva (ja igava) regulaarse säästmisega.

Kuidas meie aidata saame?
Eeltoodud näide ei ole võetud huupi, vaid elust enesest. Meie investeerimisfirma alustas 2013 aastal investeerimist 3 000 euroga ja kuus aastat hiljem oli sellest saanud 300 000 eurot, ehk siis täpselt 100x rohkem raha. Olgu öeldud, et tulevikku ennustada pole võimalik, seetõttu mineviku tootlus ei garanteeri mitte kunagi midagi tulevikuks. Lisaks fondiga investeerimisele saame Sind aidata säästmisharjumuse kujundamisel – WOWW tööks on motiveerida oma partnereid regulaarselt investeerima.
Pildid / AP front page
WOWW asutaja Kristian Eesti juhtiva majanduslehe Äripäev esikaanel 01.10.2020

WOWW fondi erilisus
WOWW.com Usaldusfondil puuduvad täielikult haldustasud. Haldustasude puudumine on väga oluline nüans, kuna ainus viis meil fondi haldamise eest tulu saada, on loota üksnes edukustasule. See eristab meid aga 180° tavalistest fondidest, kes on orienteeritud justnimelt haldustasudele (jah, see ongi peapõhjus, miks valdavalt on fondid tarbetud). Tõe huvides olgu öeldud, et Maailmas on ka korralik hulk edukustasudel põhinevaid (kinnisvara)fonde ning nende tootlused on enamasti head ja väga head.

WOWW.com © 2021

EE US